Ana Sayfa
Sistem Hesabınızın Oluşturulması
Kendi web sitenizi oluşturmanız için gerekli adımlar bu makalede anlatılmıştır. Sistem hesabınız hosting web sayfanızın içinde bulunduğu, kredi kartı ile satış yapabileceğiniz, DNS ve e-posta sunucu adlarının da alındığı ana hesaptır. "Hesabınız Açıldıktan Sonra İlk Kurulum" adlı konuda girmiş olduğunuz web sitesi adına aynı konuda oluşturmuş olduğunuz plan ile bir hesap açılışı şu şekildedir:
  • Planlar menüsünden "Yönet" linkini tıklayınız.

Bir önceki sayfada oluşturduğunuz "UNIX SYSTEM" planını "Başvuru Erişimi" kısmından "ON" konumuna getirerek başvuruya açık konuma getiriniz. Daha sonra planın yanında beliren büyüteç ikonuna tıklayıp hesap bilgilerinizi doldurunuz.

Alan Adı Seçim sayfasına geldiğinizde, "Servis alanadı kaydet" işaretini seçiniz, bu seçim diğer planlarda gözükmeyecektir.

Planı tamamladığınızda sayfa kapanacaktır. Admin sayfasına geri dönüp "UNIX SYSTEM" hesabını tekrar "OFF" konumuna getiriniz ve bir daha açmayınız. Bu güvenliğiniz için gereklidir.

Admin sayfasında "Başvurular" menüsünden "Denetle" linkini tıklayınız. Burada az önce oluşturmuş olduğunuz hesabı göreceksiniz, bilgileri inceledikten sonra hesabı aktive ediniz.

Bu hesabınız üzerinden ana web sitenizi oluşturabilir, kendi sayfanızı yayınlayabilirsiniz.

 

 

 
VeriTeknik Bilişim Ltd., Telekomünikasyon Kurumu'nun 24/03/2008 tarihli ve YS-308 sayılı belgesi ile Yer Sağlayıcı Lisansı'na sahiptir.
VeriTeknik Telekom Ltd., Telekomünikasyon Kurumu tarafından Erişim Sağlayıcı lisansı ile belgeneldirilmiştir.

VeriTeknik Bilişim Ltd., VeriTeknik Telekom Ltd. 2004 - 2011
Eskişehir Yolu 17.km. Çamlık Park Sitesi 2365. sk. No:7 Bağlıca Ankara 0312 234 20 00 - 234 20 01 - 234 18 11 - 234 18 12